Říjen 2012

Já a jenom já

4. října 2012 v 17:40 | lady TeSS
Asi by jste o mě něco chtěli vědět.
Tak čím začít?.... Mé jméno je Terka a jsem z Východočeského kraje a tohle zíří 2012 jsem nastoupilado prváku na střední školu. Ráda tancuju ( už od 4 let) jak lidový tanec tak společenský a i moderní, takový ten pro jakoukoliv párty, :) kreslím, hraju na el.kláves. Ve škole mě baví Dějepis, Zeměpis a Španělština s Angličtinou, poslední dobou mě trochu baví i Chemie. No a koho by nebavily přestánky? :D
Žiju v rodinném domě s rodiči, sestrou a kočičkou, tu malou ďáblici zbožnuju. :) Mluvila o filmech a seriálech.... HIMYM je boží seriál samozřejmě že mám ráda Simpsonovi, kdo je nemá rád tak snad nemůže být normální. Néé, dělám si srandu, nemůžeme lidi odsuzovat podle toho na jaký seriál koukají.
Mám taky svůj vkus v oblékání, občas navrhuju oblečení a snažím se podle toho vypadat, ale vždycky nějaká boží věcička dominuje mému osobytému outfitu.

Zatím Vám to snad bude stačit, ale kdyby ne, tak mi napište. Budu se těšit :)

Bye everyone!

Hi !

4. října 2012 v 16:33 | lady TeSS
WOW, tak už jsem to konečně udělala.

Co?.... No přece založila si blog, vždycky jsem po tom toužila, mít místečko kde se můžu svěřit se svými trablemi, radostmi a zajímavými postřehy ze svého života na střední škole. Tak jestli se chystáte na střední, tak se třeba i přiučíte, jak bezpečně a s elegancí proklouznou.

Bye everybody!